ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ;

Οι άνθρωποί μας αποτελούν την καρδιά της BOS .Όραμα μας είναι ο κάθε εργαζόμενος να μπορεί να είναι ο εαυτός του εντός και εκτός της εταιρίας, να καινοτομεί και να αναπτύσσεται με ταχύτητα όπου και αν εργάζεται. Στόχος μας είναι να προσελκύουμε, να αναπτύσσουμε και να κρατάμε κοντά μας μοναδικούς ανθρώπους.
Με σκοπό τη συνεχή μάθηση και μεγιστοποίηση των δυνατοτήτων μας, δημιουργούμε ένα εργασιακό περιβάλλον υψηλής απόδοσης, εφαρμόζουμε προγράμματα εκπαίδευσης, ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης. Δουλεύοντας ευέλικτα, συνδυάζουμε τη δύναμη των ψηφιακών τεχνολογιών με τον ανθρώπινο παράγοντα για να προσφέρουμε μια εξαιρετική ψηφιακή εμπειρία στους πελάτες μας.

Ανακάλυψε τις ευκαιρίες καριέρας που προσφέρουμε:

b2b_icon

Code:BOSIT

IT Support

Aρμοδιότητες:

  • Τεχνική υποστήριξη για θέματα IT, χρηστών Η/Υ,Server,Pos System

  • Επίλυση προβλημάτων software και hardware (first level support)

  • Εγκατάσταση software, hardware,Net Work

Aπαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο στο κλάδο της τεχνολογίας ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ

  • Γνώση τεχνικής υποστήριξης σε λειτουργικό σύστημα Windows

  • Γνώση εφαρμογών ERP Softone&Epsilonet (θα ληφθεί υπόψη)

  • Εξυπηρέτηση και επικοινωνία με τους πελάτες
  • Απαιτούμενη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
b2b_icon

Code:BOSAAD

  Οικονομικος&Λογιστής  ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Junior Level

 Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ , Σπουδές ΟικονομικήςΛογιστικής κατεύθυνσης.

Οι αρμοδιότητες της θέσης εργασίας είναι οι εξής:

  •   Εξυπηρέτηση Πελατών On site /remote και παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη.
  • Aριστη γνώση μηχανογραφικών προγραμμάτων λογιστικής και εμπορικής διαχείρισης και μισθοδοσίας και άριστη γνώση ΚΒΣ – ΕΛΓΣ – ΦΠΑ – ΦΜΥ – εισόδημα – εργατικά – μισθοδοσία καθώς και ικανότητα παρακολούθησης και αφομοίωσης των συνεχών αλλαγών τους

  •  Καλή γνώση του ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ και του E-EFKA .Παρακολούθηση και ενημέρωση αλλαγών εργατικής νομοθεσίας

  •  Καλή γνώση του λογισμικού προγράμματος Epsilonet(θα ληφθεί υπόψη)
b2b_icon

Code:BOSWPD

Junior WordPress Developer

We are looking for a Front End Developer to help in implementation of Websites, E-commerce, and Web Application Projects. We are a growing Digital Agency with passion for Web, Digital and Design trends.

If you love being part of a talented team,
If you love working on web projects,
If you love joining a dynamic working environment,
Then we love working with you!

RESPONSIBILITIES

Collaborate with web designer and project manager to deliver websites – eshops according to UX/UI guidelines.

Converting stunning and useful visual designs into real websites, e-commerce platforms

Translate UI/UX wireframes to visual elements

Optimize websites / eshops for maximum speed

Maintain and optimize CSS / HTML code of Websites, E-commerce, and Web Application Projects

Be technically responsible of the projects you take on and choose the best method or technology to make them successful

REQUIRED QUALIFICATIONS (mandatory requirements that may be examined)

Strong knowledge of CSS, using best practices

Strong knowledge of HTML/HTML5

Strong knowledge of JavaScript / jQuery

Write clean, testable, and maintainable code

Degree in computer science, software development, computer engineering, or related field

Solid understanding of browser testing and debugging

Solid understanding of Responsive Web design

Very strong project and time management skills / Ability to work under pressure and meet deadlines

Out-of-the-box thinking

Fresh ideas

PREFFERED QUALIFICATIONS

Strong knowledge of CMS Magento or WordPress / WooCommerce

Solid understanding of PHP

Understanding of the MySQL

Understanding of web accessibility (ARIA, WCAG)

Ability to communicate in Greek and English (verbal & written form)

Greek candidates need to have fulfilled military obligations

b2b_icon

Code:BOSFSD

 Full Stack Developer Cloud

Role Summary

You will be responsible for developing front end and back end website applications and architecture. You will also have the opportunity to collaborate and assess current methods and provide suggestions for accurate and innovative techniques.

Key Accountabilities

  • Design, development, documentation and delivery of software of the products

  • Participate to the full functional software development life cycle

  • Secure cross-platform optimization for mobiles

  • Create servers and databases for functionality

  • Design and develop APIs

Knowledge, Skills & Experience

  • BSc in Computer Science or any other relevant field

  • Strong knowledge of front end technologies (HTTP,Javascript, Angular JS, SASS)

  • Experience in the full development life cycle (debugging, testing, continuous integration)

  • Experience in Databases

  • Experience in RESTful services

  • Experience Laravel Framework

Personal Side

  • Ability to prioritize and deliver results

  • High sense of accountability and quality

  • Attention to detail

  • Self-motivated learning (workshops, open-source contribution, online courses)

    • Ability to work and thrive in a fast-paced environment, learn rapidly and master diverse Android technologies and techniques

b2b_icon

Code:BOSJDA

Junior Developer

Strong knowledge of front end technologies (HTTP,Javascript, Angular JS, SASS)

Experience in the full development life cycle (debugging, testing, continuous integration)

Ας κάνουμε αυτό το βήμα μαζί

Η υπόσχεσή μας

Ένα περιβάλλον εργασίας όπου μπορείς να είσαι ο καλύτερος εαυτός σου

Πιστεύεις πως είσαι το επόμενο μέλος της ομάδας μας?

Θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου, για μελλοντικές θέσεις!

 Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

   Αποστολή βιογραφικών στο email: business.o.software@gmail.com
Αποδεκτά αρχεία Microsoft Word ή PDF

Τίτλος θέματος στο email αλλά και στο αρχείο του βιογραφικού σας:
Code Θέσης, Επώνυμο, Όνομα

Η προστασία των προσωπικών σας δεδομένων είναι πολύ σημαντική για την Business Optimal Software και για το λόγο αυτό αιτούμαστε την συγκατάθεσή σας για την διατήρηση στο αρχείο μας των δεδομένων που συλλέγουμε μέσω της παρακάτω φόρμας επικοινωνίας, με Σκοπό να επικοινωνήσουμε μαζί σας σχετικά με το ενδιαφέρον που εκδηλώσατε. Για τα προσωπικά σας δεδομένα, σας παρέχεται το δικαίωμα πρόσβασης, διόρθωσης, διαγραφής και λήθης, περιορισμού της επεξεργασίας, εναντίωσης στην επεξεργασία και φορητότητας μετά από σχετικό σας αίτημα στην Business Optimal Software. Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα βρείτε στη σελίδα Όροι Χρήσης και Πολιτική Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων Διάβασα και συμφωνώ να διατηρηθούν τα προσωπικά μου δεδομένα για τον παραπάνω Σκοπό Σύμφωνα με το Article 13 of GDPR.